Contactgegevens

IKC Achterberg
St. Josephstraat 62
5104 EG  Dongen
Tel. 0162-312246

E-mail: info@bs-achterberg.nl
Directeur: Raymond Smeets


Directe e-mailadressen:

Angelique van Dooren (angeliquevandooren@bs-achterberg.nl)
Anita de Man (anitademan@bs-achterberg.nl)
Aukje Mallens (aukjemallens@bs-achterberg.nl)
Carola Biemans (carolabiemans@bs-achterberg.nl)
Ellen de Bresser (ellendebresser@bs-achterberg.nl)
Femke van den Broek (femkevandenbroek@bs-achterberg.nl)
Françoise Verhulst( francoiseverhulst@bs-achterberg.nl)
Gerrie Baijens (gerriebaijens@bs-achterberg.nl)
Helma Heijkant (helmaheijkant@bs-achterberg.nl)
Helmi Jansens (helmijansens@bs-achterberg.nl)
Hennieta Dekkers (hennietadekkers@bs-achterberg.nl)
Julia Verharen (juliaverharen@bs-achterberg.nl)
Kim Bink (kimbink@bs-achterberg.nl)
Laura van Gils (lauravangils@bs-achterberg.nl)
Leo Peeters (leopeeters@bs-achterberg.nl)
Liesbeth Kalkman (liesbethkalkman@bs-achterberg.nl)
Loes Langerak (loeslangerak@bs-achterberg.nl)
Martine van Alphen (martinevanalphen@bs-achterberg.nl
Marion Delissen (mariondelissen@bs-achterberg.nl)
Marleen van Kempen (marleenvankempen@bs-achterberg.nl)
Natasja van der Lee (natasjavanderlee@bs-achterberg.nl)
Peter Spapens (peterspapens@bs-achterberg.nl)
Rianne Timmermans (riannetimmermans@bs-achterberg.nl)
Wendy van Rooij (wendyvanrooij@bs-achterberg.nl)
Wendy Verheijen (wendyverheijen@bs-achterberg.nl)
Yvonne Segers (yvonnesegers@bs-achterberg.nl)



Onze foto's
6 juli 2017
Afsluitingsfeest
29 juni 2017
modderdag
22 juni 2017
opa oma donderdag
20 juni 2017
opa en oma dinsdag
19 juni 2017
opa en oma dag
12 juni 2017
Suleymaniye moskee 2017
8 juni 2017
Democracity groep 8B
8 juni 2017
Democracity groep 8B
24 mei 2017
Bezoek Kamp Vught door de groepen 8
24 mei 2017
Bezoek Kamp Vught door de groepen 8
24 mei 2017
Bezoek Kamp Vught door de groepen 8
1 juni 2017
poppendokter(donderdag)
30 mei 2017
poppendokter
29 mei 2017
Lekker met water spelen
25 mei 2017
spreekbeurten2
25 mei 2017
spreekbeurten1
22 mei 2017
verkeersochtend groep 5-6 -2017
22 mei 2017
Buiten spelen
17 mei 2017
verkeersochtend groep 6
21 april 2017
Sportdag 2017
12 april 2017
Eieren zoeken
12 april 2017
Eieren zoeken
12 april 2017
Eieren zoeken
12 april 2017
Eieren zoeken
5 april 2017
op bezoek bij Benthe
10 april 2017
Paasviering Tijgertjes en kleuters
10 april 2017
Paasviering Tijgertjes en kleuters
10 april 2017
Paasviering Tijgertjes en kleuters
10 april 2017
Paasviering Tijgertjes en kleuters
5 april 2017
Bezoek aan de koeienboerderij 1-2b